امروزه برای دیده شدن و برند شدن داشتن یک وبسایت خوب؛فعالبت در فضای مجازی و اینترنت است.برای ساخت یک وبسایت خوب اولین گام انتخاب یک نام اینترنتی جذاب است؛همچنین مطمئن شوید که این نام قبلا استفاده نشده و این اسم برای سایت شما مناسب و منطقی است.حال که دامنه خود را خریداری کرده اید بهتر است به این چند برای داشتن یک وبسایت خوب توجه کنید.

۱-تولید محتوا

در هر زمینه ای که فعالیت دارید سعی کنید مطالبتون همیشه بروز مفید و جامع باشد.مطالب کپی از سایت های مشابه نباشد و با خلاقیت مطالب جدید و یونیک بسازید از بحث اصلی دور نشید خیلی به حاشیه ها نپردازید از عکس و فیلم غافل نشوید زیرا روی کیفیت سایت تاثیر زیادی دارد.

۲- ظاهر کاربرپسندی داشته باشد

وقتی کاربری وارد سایت میشه اولین چیزی که مورد توجه قرار میگیرد  شکل ظاهری سایت شما است. خیلی کم پیش میاد کاربر فقط به محتوا اهمیت بدهد.سعی کنید از رنگهای زنده و متنوع برای زیبایی سایت استفاده کنید اما زیاده روی هم نکنید .

۳- سرعت لود شدن سایت

لود شدن سایت نباید کند باشد.عواملی مانند عدم کانفیگ مناسب سرور هاستینگ ،طراحی اشتباه UI سایت ، وجود تصاویر با حجم بالا و…میتوانند باعث کندی سایت شود.اینطور سایت ها بساری از کاربران خود را همان اول از دست میدهند. گوگل تمام تلاش خود را میکند که بهترین سایت هارا به شما معرفی میکند به طور کلی سایتی که زیر سه ثانیه لود شود ایده آل است .

۴- سازگاری با نسخه موبایل و تبلت

امروزه اکثر جستجوها از طریق موبایل انجام میشود اگر سایت شما رسپانسیو نباشد و برای موبایل و تبلت بهینه سازی نشده باشد از رقیبان خود کلی عقب میمانید.

۵- بهینه سازی و سئو خوب

صحبت درباره سئو سایت زیاد شده است اما محتوای سایت باید روی یک موضوع خاص باشد و در بازه زمانی مشخصی بروزرسانی شود .اصلا از روشهای فریبنده استفاده نکنید.دربهینه سازی سایت از مواردی مانند کپی کردن مطالب،محتوای تکراری، استفاده زیاد از کلمات کلیدی بپرهیزید.

۶- مطالب قابل درک و خوانا باشد

در تولید محتوا خلاقیت به خرج دهید. مطالبی که تولید میکنید و در سایت قرار می دهید باید طوری باشه کسی که برای اولین بار این موضوع را می خواند و دنبال میکند براش قابل درک باشد هم کاربری که با موضوع آشنا است و حتی  تخصصشو دارد پسند کند.

۷- در دسترس بودن اطلاعات شما

هیچ چیز بدتر از آن نیست که کاربر وارد سایت شود و دنیال اطلاعات شما و راههای ارتباطی با شما باشد.دراطلاعات تماس راههای ارتباطی را بذازید که همیشه میتوانید به آنها پاسخگو باشید.اگر تلفن شما همیشه در دسترس نیست بهتر است که آنرا در تماس با ما قرار ندهید.

فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ شخص مورد نظر خود را انتخاب کنید.
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم